Про нас

[vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]WINET – молода  мережа яка швидко розвивається, що охоплює багато районів міста Шепетівки, а також села Шепетівського району.

Перший Інтернет-сервер був встановлений 6 листопада 2011 року – цю дату можна вважати днем народження. За цей нетривалий час роботи у нас вийшло побудувати відмовостійкі магістралі між населеними пунктами в Шепетівському, Ізяславському та Славутському районах, і забезпечити жителів дешевим безлімітним інтернетом. Метою діяльності є надання надійного та якісного доступу до мережі Інтернет, побудова корпоративних мереж підприємств, реалізація Інтернет-проектів компаній.

Основним напрямком діяльності є надання доступу до мережі Інтернет. Намагаючись запропонувати наші послуги максимально широкому колу абонентів, ми використовуємо різні технології доступу до мережі Інтернет.

Підключаючись до WINET ви отримуєте мінімум витрат – максимум задоволення:

-Максимум обсягу: ніяких обмежень трафіку – качайте 7 днів на тиждень, 24 години на день!

-Максимум якості: бездротова мережа побудована на обладнанні провідних світових виробників, високу якість обладнання – гарантія безперебійної роботи мережі.

-Максимум надійності: бездротова мережа працює без простоїв – ніхто не виріже кабель, якщо його немає.

-Максимум швидкості.

Ми завжди раді новим абонентам![/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]

Прокрутити вгору